این مجله تحت حمایت انجمن پژوهش های علمی در مدیریت و مهندسی صنایع می باشد و چاپ تمامی مقالات در این مجله به صورت رایگان می باشد.
 

 

راه ارتباطی تلگرام با کارشناس

برای وارد شدن روی ایکون مورد نظرکلیک کنید.

 
 
 
 
تخفیف ویژه به مناسبت دهه فجر
با سلام ضمن عرض تبریک به مناسبت دهه فجر هدیه دبیر خانه کنفرانس به شما پژوهشگران گرامی تا تاریخ 22 بهمن ماه تخفیف در هزینه کنفرانس می باشد. برای استفاده از این تخفیف به پنل کاربری خود مراجعه فرمایید.
1395/11/18 ادامه مطلب


چاپ رایگان تمامی مقالات فارسی کنفرانس در مجله علمی پژوهشی International Journal of Research on Law & Humanities
یاتلاش های بسیار دبیرخانه علمی و اجرایی کنفرانس بین المللی مدیریت و مهندسی صنایع توانستیم شما را یاری کنیم تا بتوانید با شرکت در این کنفرانس تمامی مقالات ارسال شده خود رادر مجله بین المللی International Journal of Research on Law & Humanities به صورت رایگان چاپ نمایید، این مجله متعلق به کشور اتریش و دارای امتیاز علمی و پژوهشی می باشد، برای اطلاعات بیشتر روی ادامه مطلب کلیک نمایید.
1395/10/02 ادامه مطلب


استفاده از تخفیف دانشجویی
استفاده از تخفیف های دانشجویی تا 20 درصد در هزینه های کنفرانس تا پایان هفته مورخ 95/10/3 برای بهره مند شدن هرچه بیشتر شما پژوهشگران عزیز می باشد.
1395/10/01 ادامه مطلب


فرصتی ویژه برای شما پژوهشگران عزیز
تنها با پرداخت هزینه ای جزئی هم در کنفرانس بین المللی مدیریت و مهندسی صنایع شرکت کنید و هم از نمایه ی مقالات خود در پایگاه SID و نیز مجله ی مدیریت و مهندسی صنایع به صورت کاملا رایگان بهره مند گردید و همچنین سی دی مجموعه مقالات را به طور کاملا رایگان دریافت کنید، باز هم تاکیید میکنیم تمامی این موارد فقط و فقط با پرداخت هزینه ای جزئی برای شما پژوهشگران عزیز امکان پذیر خواهد بود.
1395/09/30 ادامه مطلب


چاپ تمامی مقالات کنفرانس بصورت کاملا رایگان در مجله علمی رویکردهای یژوهشی در مدیریت و حسابداری joas
افتخاری بزرگ برای جامعه علمی کشور به لطف خداوند و پیگیری های مجدانه دبیرخانه اجرایی و علمی کنفرانس بین المللی مدیریت و مهندسی صنایع با سردبیر مجله علمی رویکردهای پژوهشی در مدیریت و حسابداری امکان چاپ کلیه مقالات این کنفرانس در این دوره بصورت کاملا رایگان در این مجله فراهم گردید. برای دریافت اطلاعات دقیق تر به ادامه مطلب مراجعه فرمایید
1395/09/27 ادامه مطلب


نکات مهم برای پژوهشگران پیش از ثبت نام و ارسال مقالات
از نویسندگان و پژوهشگران گرامی خواهشمند است پیش از ثبت نام و ارسال مقالات، نکات اشاره شده در ادامه مطلب را با دقت مطالعه نمایند.
1395/09/11 ادامه مطلب


انواع مقالات مورد پذیرش کنگره
انواع مقالات ذیل که در راستای محورهای کنگره باشند، مورد پذیرش واقع شده و در فرآیند داوری قرار خواهند گرفت: 1) مقالات علمی-پژوهشی 2) مقالات علمی-ترویجی (مروری 3) مطالعات موردی 4) مقالات یا گزارش های تحلیلی-انتقادی 5) طرح های تحقیقاتی
1395/09/11 ادامه مطلب


راهنمای پرداخت انلاین
نویسندگانی که مقالات آنها توسط کمیته علمی کنفرانس پذیرش شود ، می توانند نسبت به پرداخت آنلاین هزینه های کنفرانس اقدام نمایند. راهنمای پرداخت آنلاین در ادامه مطلب آمده است.
1395/09/03 ادامه مطلب


فراخوان جذب داور جهت عضویت در کمیته ی علمی کنفرانس
بدینوسیله از شما اساتید و پژوهشگران فرزانه دعوت به عمل می آید تا با مشارکت خود در کمیته داوران، ما را در برگزاری هر چه بهتر و افزایش سطح علمی و تخصصی کنگره یاری فرمایید. از این رو خواهشمند است با ثبت نام در سامانه کنگره و ارسال رزومه علمی به همراه عکس خود به آدرس ایمیل info@nmci.ir ،اعلام همکاری فرمایید تا از حضور گرانقدر شما در کمیته داوران بهره مند گردیم
1395/09/03 ادامه مطلب


ارسال پستی بسته های همایش
به اطلاع می رساند بسته های همایش شامل گواهی، مجموعه مقالات و هدیه همایش از طریق پست به نشانی پستی شرکت کنندگان ارسال خواهد گردید برای بررسی نشانی پستی خود به پنل کاربری - منوی ویرایش مشخصات مراجعه فرمایید
1395/08/27 ادامه مطلب


امکان داوری زودهنگام مقالات
بسمه تعالی پژوهشگرانی که تمایل دارند، داوری مقاله شان با اولویت زمانی بالاتری صورت گرفته و نتیجه داوری سریع‌تر به اطلاع شان برسد، از طریق ارسال یک ایمیل به دبیرخانه کنفرانس، نام و کد مقاله مورد نظر را برای داوری زودهنگام اعلام نمایند
1395/08/27 ادامه مطلب


امکان صدور گواهی پذیرش مقالات پیش از برگزاری کنفرانس
به استحضار شرکت کنندگان گرامی می رساند به منظور استفاده پژوهشگران ارجمند کنفرانس از امتیازات مرتبط با ارائه مقالات خود،امکان صدور گواهی پذیرش مقالات پیش از برگزاری همایش برای مقالات پذیرفته شده ایی که هزینه ثبت نام در کنفرانس را پرداخت فرموده اند فراهم آمده است.برای این منظور لازم است پس از اعلام نتیجه پذیرش مقاله و پرداخت هزینه ثبت نام یک ایمیل به دبیرخانه ارسال فرمایند ودرخواست خود را مطرح فرمایند.
1395/08/27 ادامه مطلب


تاریخ های مهم
  تاریخ برگزاری کنفرانس: 24 بهمن 1395 

آخرین مهلت ارسال مقالات: 1395/12/14 
(مقالات به صورت کامل باید ارسال گردد)
 

اعلام نتایج نهایی داوری: حداکثر 10 روز پس از ارسال مقاله

 

تا همایش ...

0-1

پوستر کنفرانس
برگزار کنندگان ، حامیان واعضای هئیت علمی ازدانشگاه های..